KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916540
nr 1291 6540
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Fransk by. Signerad. Olja på duk, 19x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:35:36
25/11 10:36:41
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel