KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916540

nr 1291 6540

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Oljemålning, Fransk by. Signerad. Olja på duk, 19x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:35:36

25/11 10:36:41 1      Vinnande bud

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel